Monter Utrzymania Ruchu
GRH Polska
Dębica, Podkarpackie

praca 14 października, 10:16

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Montaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w oparciu o dokumentację techniczną
  • - Montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych
  • - Uczestnictwo w procesie uruchamiania wytworzonych produktów, układów, podzespołów
  • - Zapewnienie odpowiedniej jakości składanych elementów
  • - Współpraca z elektrykami i automatykami
  • - Wykonywanie prac w siedzibie spółki i/lub u Klienta końcowego

Wymagania

  • - Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (nawet niewielkie, wszystkiego Cię nauczymy)
  • - Znajomość rysunku technicznego
  • - Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się narzędziami
  • - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • - Dokładność, zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy

  • - Umowę o pracę
  • - Pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00/14:00-22:00)
  • - Pracę od poniedziałku do piątku (wszystkie weekendy wolne)
  • - Wynagrodzenie ustalane indywidualnie (uzależnione od posiadanego doświadczenia)
  • - Dofinansowanie szkoleń
  • - Ubezpieczenie na życie
  • - Udział w akcjach społecznych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae