Asystent Projektanta w Biurze Projektowym - Rzeszów
Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 października, 07:53

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Wykonywanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych konstrukcji,- Modelowanie konstrukcji w środowisku 3D,- Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych elementów prefabrykowanych,- Wykonywanie rysunków zbrojeniowych elementów żelbetowych,- Koordynacja terminów dostarczania dokumentacji do produkcji,- Opracowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej oraz warsztatowej,- Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i projektowych,

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek budownictwo,- Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 1 rok,- Znajomość norm projektowych PN i EN, przepisów Prawa Budowlanego,- Znajomość programów do projektowania konstrukcji (np. ARSAP, Dlubal, SCIA),- Znajomość programów wspomagających (np. AutoCAD, Revit, Allplan),- Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole

Oferujemy

  • · Możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i wsparcie doświadczonych projektantów, wewnętrzne ścieżki kariery. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym· Niezbędne narzędzia do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae