Asystent - Audyt Instytucji Finansowych
KPMG
Rzeszów, Podkarpackie

praca 11 października, 13:48

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
  • Bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe)
  • Doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości (mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Induction - kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA
  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Curriculum vitae