nauczyciel fizyki
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale
Boguchwała, Podkarpackie

praca 6 października, 08:32

Opis stanowiska

nauczyciel fizyki w szkole średniej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • prowadzenie lekcji w szkole średniej w małych grupach klasowych

Wymagania

  • Opis stanowiskanauczyciel fizyki w szkole średniejObowiązki osoby zatrudnionejprowadzenie lekcji w szkole średniej w małych grupach klasowychWymaganiakwalifikacje do nauczania fizyki w szkole średniej w tym licencjat/magister fizyki lub matematyki z fizyką

Mile widziane

  • znajomość j.angielskiego potwierdzona odpowiednim certyfikatem według wymagań wynikających z rozporządzenia lub gotowość zrobienia takiego certyfikatu

Oferujemy

  • perspektywę pracy na cały etatsposó aplikacji: CV na adres liceum.boguchwala@gmail.com

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • fizyka techniczna

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae