Asystent Architekta Wnętrz
Dezeen Architekci Natalia Pęcka
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 października, 16:32

Opis stanowiska

Spełniamy marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Pracownia Dezeen Architekci poszukuje kandydat /kandydatki na stanowisko Asystent Architekta Wnętrz. Opis stanowiska : -Opracowywanie projektów wnętrz -Umiejętność sporządzania rysunków technicznych, -Sporządzanie dokumentacji wykonawczej (rzuty) -Sporządzanie opisów materiałów wykończeniowych -Wykonywanie inwentaryzacji budynku

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie projektów wnętrz, Umiejętność sporządzania rysunków technicznych, Sporządzanie dokumentacji wykonawczej (rzuty) Sporządzanie opisów materiałów wykończeniowych Wykonywanie inwentaryzacji budynku

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, Znajomość programów branżowych ArchiCad , Adobe Photoshop, Corel, Znajomość programów Microsoft Word, Exel, Power Point, Kreatywność, Dobra organizacja pracy, Zaangażowanie, Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność pracy w programie 3DS Max, Corona Render / Vray

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole, Możliwość współtworzenia projektów cieszących się dużym uznaniem

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae