Asystent Techniczno-handlowy Rzeszów
Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 3 października, 12:28

Opis stanowiska

Zadania: - przygotowywanie ofert handlowych wraz z koniecznymi załącznikami - doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów - prowadzenie rozmów techniczno-finansowych z odbiorcami - bieżące śledzenie zamówień (terminów produkcji, terminów dostaw) Wymagania: - Wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów, mile widziana inżynieria środowiska - Umiejętność szybkiego uczenia się - Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych, wewnętrzne ścieżki kariery - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym - Niezbędne narzędzia do pracy Więcej informacji, od poniedziałku do piątku, pod nr telefonu 607 053 816 w godzinach od 8:00 do 19:00

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - przygotowywanie ofert handlowych wraz z koniecznymi załącznikami- doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych produktów- prowadzenie rozmów techniczno-finansowych z odbiorcami- bieżące śledzenie zamówień (terminów produkcji, terminów dostaw)

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów, mile widziana inżynieria środowiska- Umiejętność szybkiego uczenia się - Umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • - znajomość oprogramowania Auto CAD

Oferujemy

  • - Atrakcyjne wynagrodzenie- Możliwość rozwoju zawodowego przez szkolenia i wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych, wewnętrzne ścieżki kariery- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym- Niezbędne narzędzia do pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae