Inżynier/Majster budowy
SB Complex
Tarnów, Małopolskie

praca 30 września, 13:48

Opis stanowiska

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane w realizacji obiektów przemysłowych, handlowych, biurowych, kulturalno-oświatowych, wielorodzinnych oraz obiektów objętych ochroną konserwatorską, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier/Majster budowy Miejsce pracy: Tarnów Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Koordynacja procesu realizacji zadań zgodnie z wymogami kontraktu oraz dokumentacją,
  • Organizacja i koordynacja prac podległych pracowników
  • Nadzorowanie prac związanych z budową,
  • Analizowanie dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań,
  • Wsparcie Kierownika budowy w realizacji powierzonych mu zadań,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac budowlanych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu podległych pracowników,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae