Inżynier Automatyk
ERS Career Buddies
Połaniec, Świętokrzyskie

praca 29 września, 16:19

Opis stanowiska

Firma specjalizująca się w kompleksowej realizacji przedsięwzięć w zakresie automatyki i elektryki (w energetyce oraz w zakładach przemysłowych wykorzystujących media energetyczne) dla kluczowych klientów w Polsce.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie koncepcji układów sterowania i teletechniki - indywidualnie /zespołowo
  • projektowanie układów sterowania i teletechniki
  • opracowywanie dokumentacji technicznej - AutoCAD / EPLAN P8 / SEE Electrical Expert
  • programowanie sterowników PLC
  • tworzenie systemów wizualizacji SCADA
  • dobieranie oprzyrządowania elektrycznego i automatyki
  • branie udziału w realizacji i uruchomieniach obiektowych, oraz w serwisie gwarancyjnym / pogwarancyjnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika lub pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista, projektant) – min. 2 lata
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA
  • znajomość języków programowania sterowników PLC
  • znajomość podstaw tworzenia systemów wizualizacji
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • gotowość do okresowych wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne SEP min do 1kV
  • znajomość programów AutoCAD lub/i EPLAN P8 lub/i SEE Electrical Expert
  • znajomość aparatury i metod pomiarowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (albo B2B)
  • wsparcie w przypadku relokacji
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • samochód do użytku służbowego
  • imprezy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

6000 - 10000 PLN

Curriculum vitae