Staż w dziale Inżynieringu
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 23 września, 13:52

Opis stanowiska

rowadzimy rekrutacje na 6. miesięczny płatny staż w dziale Inżynieringu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowanie i aktualizacja kart operacyjnych dla procesów montażu/demontażu i wyważania
  • wdrażanie zmian procesowych związanych z konfiguracją silnika
  • wdrażanie zmian procesowych związanych z aktualizacją książki serwisowej silnika
  • wsparcie Inżynierów ds. Wsparcia Produkcji przy bieżących obowiązkach

Wymagania

  • Status studenta
  • Dostępność w wymiarze 120 godzin miesięcznie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zaangażowanie
  • Znajomość programu Excel
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego (A2/B1)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • Stałe wsparcie mentorskie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej.
  • Partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • Interns EMEetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae