Serwisant urządzeń/usług teleinformatycznych
Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j.
Dębica, Podkarpackie

praca 19 września, 15:36

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku serwisanta urządzeń lub usług teleinformatycznych odpowiedzialna będzie przede wszystkim za rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem routerów lub punktów dostępowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem routerów, punktów dostępowych u klientów;
  • montaż, rozwiązywanie problemów technicznych związanych z siecią teleinformatyczną;
  • konfiguracja urządzeń sieciowych oraz innych urządzeń peryferyjnych;
  • udzielanie pomocy technicznej klientom;

Wymagania

  • dobra znajomość budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego;
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • umiejętność diagnozowania i naprawy usterek z dziedziny IT – problemy sieciowe i sprzętowe;
  • znajomość standardu TCP/IP;
  • prawo jazdy kat. B – ze względu na mobilny charakter pracy;
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji;
  • rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dyżurowym, również w weekendy;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Curriculum vitae