Monter sieci telekomunikacyjnych
Cheeloo J. Turczyn i Wspólnicy sp.j.
Dębica, Podkarpackie

praca 19 września, 15:33

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku montera sieci telekomunikacyjnych odpowiedzialna będzie za instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • modernizacja oraz serwisowanie sieci,
  • utrzymanie sieci światłowodowych,
  • instalacja kabli światłowodowych na słupach oraz w kanalizacji teletechnicznej,

Wymagania

  • podstawowe doświadczenie w sieciach TCP/IP,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziane uprawnienia SEP (< 1kV),

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży telekomunikacyjnej.
  • Zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań wraz z możliwością zdobywania i poszerzania wiedzy zawodowej.
  • Praca na pełny etat (po okresie próbnym)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Curriculum vitae