Analityk biznesowy
AEQUAM Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 23 maja, 10:06

Opis stanowiska

Analityk biznesowy, w zakresie obowiązków m.in.: współtworzenie, analiza i dokumentowanie business case,analiza i dokumentowanie procesów biznesowych i operacyjnych, modelowanie procesów w silnikach typu workflow, tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • współtworzenie, analiza i dokumentowanie business case
  • analiza i dokumentowanie procesów biznesowych i operacyjnych
  • modelowanie procesów w silnikach typu workflow
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • umiejętność zgłębiania problemów biznesowych
  • zdolność algorytmicznego myślenia
  • łatwość syntetycznego formułowania wniosków
  • komunikatywność
  • biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • podstawowe doświadczenie w programowaniu
  • doświadczenie w mapowaniu i modelowanie procesów biznesowych

Oferujemy

  • zapewniamy normalność i pracę przy ciekawych projektach doradczych
  • motywację płynącą z uśmiechu Klienta po zakończonym projekcie
  • możliwość poznania ciekawych ludzi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • matematyka
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

2700 - 8000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae