Koordynator rozwoju kompetencji technicznych Tarnobrzeg
Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.
Tarnobrzeg, Podkarpackie

praca 15 września, 15:22

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora rozwoju kompetencji technicznych, będzie odpowiedzialna głownie za efektywne przekazywanie wiedzy oraz praktyczną naukę zawodu w specjalnościach mechatronik, automatyk, elektronik

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie praktycznej nauki zawodu mechatronik zgodnie z podstawą programową oraz potrzebami organizacji
  • Opracowywanie szkoleń technicznych według potrzeb organizacji
  • Podnoszenie kompetencji pracowników poprzez prowadzenie szkoleń
  • Stała współpraca z opiekunami praktycznej nauki zawodu, koordynacja pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za bezpieczne warunki pracy dla instruktorów zawodu oraz praktykantów podczas zajęć praktycznych
  • Koordynacja procesów kształcenia zawodowego osób dorosłych celem zapewnienia wykwalifikowanej kadry technicznej – system kwalifikacji
  • Planowanie i nadzorowanie harmonogramu wewnętrznej Akademii Technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie z zakresu mechatroniki, automatyki, elektroniki przemysłowej
  • Umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy, pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania decyzji i myślenia procesowego
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 KV E i D
  • Kurs pedagogiczny dla Instruktorów praktycznej nauki zawodu

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, ubezpieczeni na życie, dofinansowanie wakacji, zimowisk, kolonii dla dzieci, pakiet relokacyjny, nagroda roczna,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechatronika

Curriculum vitae