Projektant stron internetowych (webmaster)
GrupaWW
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 września, 12:10

Opis stanowiska

Projektowanie struktury i komunikacji witryny internetowej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonanie stron internetowych w języku opisu strony z wykorzystaniem technik dynamicznego renderowania warstwy informacyjnej
  • Publikowanie w Internecie opracowanych stron internetowych

Wymagania

  • Wymagania:Znajomość HTML5 / CSS3 / JavaScript.Znajomość PHP.Znajomość formatów JSON.Znajomość dodatków do przeglądarek dla web-developerów (np. firebug, konsola).

Oferujemy

  • Oferujemy:Możliwość realizowania międzynarodowych projektów.Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.Ciekawe i ambitne projekty – brak rutyny i powtarzalności działań.Umowę o pracę na pełen etat.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae