Technik farmaceuta
TEB Edukacja
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 września, 10:50

Opis stanowiska

1.Poszukiwany: Farmaceuta/nauczyciel na kierunku Technik farmaceutyczny Oferujemy: - umowę zlecenie lub umowę o współpracy w ramach prowadzonej działalności - elastyczny czas pracy: zajęcia w wybrane dni tygodnia - dogodne warunki pracy w centrum Rzeszowa - prowadzenie zajęć w nowoczesnej pracowni - wsparcie doświadczonej kadry - dłuższą współpracę - rozpoczęcie pracy od września 2022 r. Wymagamy: - wykształcenie kierunkowe: magister farmacji/technik farmaceutyczny (nie wymagamy przygotowania pedagogicznego).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zajęć zawodowych na kierunku technik farmaceuta

Wymagania

  • Wykształcenie (lub w trakcie) kierunkowe

Oferujemy

  • - zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży,- możliwość długofalowej współpracy,- elastyczny harmonogram zajęć,,- atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą,- ubezpieczenie NNW, Multisport i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,- atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB,- refundacja kosztów okularów dla osób z wadą wzroku: 50 zł za badanie, 200 zł za oprawki, 350 za soczewki,- dodatkowe dni wolne,- ZFŚS do którego można zwrócić się o pomoc finansową w trudnej sytuacji losowej.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria medyczna

Curriculum vitae