Specjalista ds. sprzedaży i eksportu
Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS SA
Brzozów, Podkarpackie

praca 6 września, 13:18

Opis stanowiska

Kod zawodu: 411090 Zakład Tworzyw Sztucznych ArtGos S.A. jest polskim producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, wykonujemy także usługi produkcyjne oraz narzędziowe. Aktualnie poszukujemy do zespołu osoby, która wesprze nas w roli Specjalistki/specjalisty ds. sprzedaży i eksportu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • utrzymywanie trwałych kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami
  • obsługa programu sprzedażowo - magazynowego
  • monitorowanie działań rynku i konkurencji
  • zagraniczne podróże służbowe
  • reprezentowanie firmy na targach wystawienniczych oraz budowanie pozycji na rynkach zagranicznych
  • współpraca z działem marketingu i rozwoju produktu
  • sporządzanie dokumentacji celnej i transportowej

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenia min. średnie
  • komunikatywność
  • zaangażowanie, motywacja do pracy i nastawienie na wynik
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość obowiązujących przepisów prawa celnego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

3050 - 5000 PLN

Curriculum vitae