Księgowa Samodzielna - kadrowa
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 6 września, 11:04

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. z Rogoźnicy k.Rzeszowa producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zatrudni NA UMOWE O PRACĘ osobę oraz wykształceniem księgowym po politechnice lub studenta zaocznego politechniki do pracy w DZIALE KSIEGOWOSI I KADR. Praca polegać będzie na dokonywaniu codziennym operacji księgowych na programie księgowym i kadrowym z firmy SYRIUSZ oraz prowadzenie dokumentacji księgowej i pracowniczej. Proponujemy pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, docelowo możliwość szybkiego awansu. Jesteśmy najlepszy miejscem pracy dla ludzi inteligentnych, ambitnych, z ogromną wolą rozwoju i awansu. Mile widziana podstawowa znajomość innego języka obcego lub języka angielskiego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca w siedzibie od pn. do pt. w godzinach 8-16 z możliwością dostosowania godzin pracy do innych zajęć

Wymagania

  • znajomość i wiedza na temat księgowości oraz kadr

Oferujemy

  • stabilną prace , atrakcyjne wynagrodzenie , możliwość awansu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae