Praktyki Dział Sprzedaży Internetowej
Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 22 maja, 08:20

Opis stanowiska

Pasjonujesz się eCommerce? Planujesz założenie własnej działalności albo pracę w branży internetowej? Dobrze trafiłeś! Poznaj zawiłości sprzedaży internetowej od środka i zdobądź cenne doświadczenie. Aplikuj już teraz.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie unikalnych tekstów na potrzeby sklepu internetowego (opisy produktów, artykuły, porady),
  • przygotowywanie bazy produktów oraz czynny udział w tworzeniu nowego sklepu internetowego,
  • bieżąca obsługa klienta – telefoniczna oraz mailowa. Przygotowywanie oferty handlowych. Utrzymywanie relacji z klientami,
  • wykonywania zdjęć produktów i ich obróbka w programie graficznym,
  • tworzenie i edycja grafiki na potrzeby marketingu sklepu internetowego (banery, infografiki).

Wymagania

  • lekkie pióro i umiejętność szybkiego wyszukiwania niezbędnych informacji,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, programów graficznych (np. PaintShop Pro, Corel Draw),
  • podstawowa znajomość programów graficznych (np. PaintShop Pro, Corel Draw),
  • zdolności interpersonalne: otwartość, zdeterminowanie, sumienność,
  • inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy na temat sprzedaży internetowej od wewnątrz,
  • pracę w młodym zespole pasjonatów ecommerce,
  • perspektywy dłuższej współpracy.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae