Młodszy Specjalista ds. Planowania
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
Warszawa, Wielkopolskie

praca 31 sierpnia, 10:49

Opis stanowiska

Do Biura Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu w ramach Biura Inżynieringu PLL LOT poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Planowania, który dołączy do zespołu pasjonatów lotnictwa otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Planowanie i koordynacja prac w zakresie obsługi bazowej samolotów floty LOT- Nadzór nad terminową realizacją zadań, wymagań i ograniczeń eksploatacyjnych poszczególnych samolotów floty LOT- Opracowanie i uzgadnianie zakresów prac oraz terminów ich realizacji- Współpraca z wykonawcami obsługi technicznej oraz innymi służbami zaangażowanymi w działania w ruchu lotniczym

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: lotnictwo, mechanika) lub doświadczenie w ZCZdL / obsłudze statków powietrznych- Zainteresowanie tematyką związaną z ciągłą zdatnością do lotu- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane

  • - Znajomość sprzętu lotniczego eksploatowanego przez PLL LOT S.A.- Znajomość przepisów Part M, Part-CAMO, Human Factor

Oferujemy

  • - Pracę w zespołach pasjonatów lotnictwa ukierunkowanych na realizację wspólnego celu- Zespołową współpracę obejmującą tematy inżynierskie, techniczne, logistyczne oraz inne związane z działalnością firmy lotniczej- Współpracę z wieloma innymi działami LOT w zakresie bieżącego zarządzania flotą oraz długoterminowego wykorzystania eksploatowanych przez LOT samolotów- Możliwość podejmowania decyzji wpływających bezpośrednio na eksploatacje poszczególnych samolotów oraz całej floty LOT- Udział w projektach mających wpływ na własny rozwój oraz funkcjonowanie firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae