Specjalista ds. Zapisów Technicznych
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A.
Warszawa, Mazowieckie

praca 30 sierpnia, 11:28

Opis stanowiska

Zapraszamy studentów i absolwentów lotnictwa do pracy w Sekcji Zapisów Technicznych. Stanowisko Specjalisty ds. Zapisów Technicznych jest pierwszym krokiem do budowania ścieżki kariery w obszarze Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z CAMO, zapoznać się z naszymi procedurami, dokumentacją techniczną oraz pragniesz dowiedzieć się, jak pracuje się w naszej organizacji to serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zarządzanie zapisami technicznymi floty PLL LOTDbanie o właściwe przechowywanie dokumentów technicznych (zarówno w wersji papierowej, jak i w zapisie elektronicznym) zgodnie z przyjętymi proceduramiPrzygotowywanie dokumentów niezbędnych do wykonania certyfikatu przeglądu zdatności do lotu (ARC)Zapewnianie odpowiednich standardów technicznych i jakościowych wykonywanych zadań zgodnie z wymaganiami Organizacji Zarządzania Ciągłą Zdatnością (CAMO)Archiwizowanie sporządzonych kart czynności, książek technicznych i notatek serwisowychRedagowanie zapisów obsługowych oraz administrowanie danymi zawartymi w systemie CAMO ITProwadzenie codziennych analiz dziennika technicznego dla wszystkich wykonanych lotówSprawdzanie danych dotyczących błędów i braków w zestawieniu zapisów technicznych oraz inicjowanie działań korygującychZarządzanie zapisami dyrektyw zdatności do lotuBieżąca aktualizacja statusów dotyczących samolotu po zakończeniu obsługiGromadzenie informacji potrzebnych do analizy niezawodności we współpracy z innymi biurami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub lotnicze)Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1Doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją technicznąBiegła obsługa pakietu MS OfficeUmiejętność obsługi bazy danychUmiejętność analizy danych

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze systemu TRAX będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wdrożenie do pracy w obszarze Zarządzania Ciągłą Zdatnością do LotuUdział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacjiMożliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencjiPakiet benefitów, w tym bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-uMiłą atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae