Specjalista ds. Projektów Wyjazdowych
O-I Poland
Jarosław, Podkarpackie

praca 29 sierpnia, 10:18

Opis stanowiska

Celem stanowiska Specjalisty ds projektów wyjazdowych jest zapewnienie wysokiej jakości usług remontowych maszyn szklarskich w zakładach O-I w Europie poprzez właściwe planowanie oraz organizację wyjazdów oraz wsparcie brygadzistów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie planów remontów maszyn w celu zapewnienia niezbędnych narzędzi, przyrządów oraz materiałów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej na projekty
  • Analiza i weryfikacja specyfikacji remontowych
  • Zarządzanie przyrządami do ustawiania maszyn i zapewnienie ich wysokiej jakości
  • Monitorowanie postępu prac przy wykonywaniu projektów wyjazdowych zgodnie z planem
  • Wspieracie organizacyjne i techniczne brygadzistów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowana maszyn
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym - warunek konieczny ; znajomość języka francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • MS Office (Word, Excel) – poziom dobry
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (około 50% czasu pracy)

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: zasadnicze + dodatki wynikające z pracy w delegacji w tym m.in. dodatek rozłąkowy + nagroda roczna
  • Dodatkowe benefity (m.in. dodatek urlopowy, pożyczki pracownicze na atrakcyjnych warunkach, bony świąteczne, wsparcie finansowe pracowników w trudnych sytuacji życiowych).
  • Ustrukturyzowany proces wdrożenia
  • Wysokie standardy pracy w zakresie bezpieczeństwa

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae