COPYWRITER
Testin Krzysztof Samborski
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 sierpnia, 09:31

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pisanie artykułów blogowych zgodnie z zasadami pozycjonowania,
  • przygotowywanie opisów produktów do sklepów internetowych,
  • opracowywanie treści na strony internetowe.

Wymagania

  • - lekkiego pióra,
  • - łatwości w tworzeniu ciekawych i przykuwających uwagę treści,
  • - komunikatywności,
  • - wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich,
  • - umiejętności posługiwania się pakietem MS Office,
  • - zaangażowania.

Mile widziane

  • znajomość zasad redagowania treści pod kątem SEO,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • świetną atmosferę w ambitnym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Curriculum vitae