GRAFIK KOMPUTEROWY
Testin Krzysztof Samborski
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 sierpnia, 09:26

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem, Agencja Interaktywna Testin poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie projektów graficznych

Wymagania

  • - sprawność w obsłudze komputera, znajomość pakietu MS Office,- znajomość zagadnień związanych z projektowaniem grafik,- znajomość trendów rynkowych w obszarze designu,- zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań,- zmysł artystyczny, dbałość o szczegóły,- otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,- umiejętność pracy pod presją czasu i z dynamicznie zmieniającymi się celami,- samodzielność oraz własna inicjatywa,- terminowość, rzetelność,- wykształcenie lub wiedza niezbędna do sprawnego wykonywania zakresu obowiązków poparte portfolio.

Mile widziane

  • portfolio

Oferujemy

  • - stabilną pracę,- pracę z ludźmi, którzy są otwarci na innych i nie boją się wyzwań,- możliwość ciągłego rozwoju,- realny wpływ na rozwój poszczególnych marek,- udział w realizacji interesujących i ambitnych projektów,- przyjazne warunki pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszych dokumentach do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Curriculum vitae