Praktykant w serwisie maszyn budowlanych
Wacker Neuson
Rudna Mała, Podkarpackie

praktyka płatna 20 maja, 08:18

Wacker Neuson – wiodący dostawca maszyn budowlanych, sprzętu budowlanego oraz usług na rynku światowym, zaprasza studentów kierunków technicznych chcących zdobyć praktyczną wiedzę w gronie najlepszych specjalistów serwisu sprzętów budowlanych do udziału w programie letnich praktyk studenckich. W trakcie ich trwania oferujemy możliwość: • wykonywania zadań pod okiem doświadczonych specjalistów • sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w praktyce • poznania wielu obszarów działalności naszej firmy • zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego Wacker Neuson w Polsce istnieje od 25 lat. Nieustannie podnosimy standardy techniczne maszyn oraz staramy się o jak najwyższą jakość. Studencie! Nie czekaj wybierz jeden spośród 10 oddziałów rozlokowanych w całej Polsce, skontaktuj się z nami i przeżyj niesamowitą przygodę współpracując z pełnymi pasji oraz chęci do działania ludźmi.

• W ramach zajęć praktycznych wykonywane są prace związane z podstawową obsługą maszyn zarówno dużych (koparki, ładowarki ) oraz małych (np. zagęszczarki) pod nadzorem jednego z serwisantów,

• studenci II, III, IV i V roku
  • dyspozycyjność

• wykonywania zadań pod okiem doświadczonych specjalistów