Stażysta w dziale HR
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

staż 24 sierpnia, 16:18

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie przyjaznego i odpowiedzialnego społecznie środowiska pracy i dbanie o rozwój pracowników poprzez organizację szkoleń, warsztatów i facylitacji.
  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej organizacji.
  • Organizowanie eventów firmowych integrujących pracowników.
  • Pomoc pracownikom działu HR w podejmowanych inicjatywach.

Wymagania

  • Absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów magisterskich.
  • Dostępność 5 dni w tygodniu.
  • Znajomość pakietu MS Office i podstawowa znajomość programów graficznych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.
  • Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.
  • Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy.

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae