Elektryk
Specialisto.pl
Jasionka, Podkarpackie

praca 17 maja, 14:35

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy. USTR GmbH - INTELIGENTNE BUDOWY to oddział znanej w Niemczech na Bawarii, rodzinnej firmy zajmującej się remontami, wykończeniami i modernizacją mieszkań oraz domów. Poszukujemy Elektryków do naszego zespołu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie od podstaw instalacji elektrycznych i chłodniczych w istniejących budynkach na podstawie planów technicznych
  • Udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Dokładność i sumienność w wykonywanych pracach

Mile widziane

  • Własna działalność

Oferujemy

  • Praca PRZEZ CAŁY ROK
  • Praca w dni robocze od 8 do 18

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji: od 10 euro/netto wzwyż lub od 15 euro/netto wzwyż przy własnej działalności
  • Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu na miejsce pracy
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • energetyka

Curriculum vitae