Key Account Specialist
Conture
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 sierpnia, 15:03

Opis stanowiska

Agencja Content Marketingu i Copywritingu Conture do swojego zespołu poszukuje pracownika na stanowisko KEY ACCOUNT SPECIALIST Chcesz być częścią zgranego teamu? Uwielbiasz kontakt z ludźmi i masz swobodę w komunikacji z klientami? A może potrzebujesz wyzwań i przestrzeni do rozwoju w branży marketingowej? Czy oferujemy to wszystko i jeszcze więcej? Zgadza się! Napisz do nas i daj sobie szansę na nowe wyzwania. Dołącz do zespołu Conture już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich obowiązków będzie należało:
  • - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz upselling do obecnych: social selling, cold calling oraz cold mailing,
  • - sprzedaż usług B2B: content marketing, tłumaczenia, projekty graficzne,
  • - przygotowywanie ofert, wycen i umów oraz negocjacje handlowe,
  • - komunikacja z Klientami via telefon, e-mail oraz CRM,
  • - analiza potrzeb, realizowanie KPI i raportowanie wyników,
  • - budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • - obsługa narzędzi, m.in. Livespace, Hrappka, Trello, G Suite,
  • - aktywna współpraca z innymi działami: rekrutacji, marketingu, kreatywnym oraz administracji.

Wymagania

  • Czego od Ciebie oczekujemy?
  • - znajomości branży marketingowej, doświadczenia w sprzedaży usług B2B i pracy w agencji — warunek konieczny,
  • - mile widziane wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, handel/handel międzynarodowy),
  • - sprawnej komunikacji i swobody w nawiązywaniu kontaktu,
  • - umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z klientami,
  • - samodzielności, odpowiedzialności oraz inicjatywy,
  • - wielozadaniowości oraz dynamicznego działania,
  • - łatwości w pracy z nową technologią oraz narzędziami,
  • - stosowania się do ustalonych terminów,
  • - umiejętności posługiwania się poprawną polszczyzną,
  • - znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2.

Oferujemy

  • Co chcemy Ci zaoferować?
  • - Współpracę w pełnym zakresie na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz możliwość stałego zatrudnienia (w godzinach 9:00-17:00).
  • - Pracę w 100% zdalną.
  • - Dodatkowy wolny dzień w dniu urodzin — możesz świętować je tak, jak lubisz. :)
  • - Dbamy też o Twój relaks po pracy, dlatego zapewniamy subskrypcję Disney + i Empik GO.
  • - Rozmowy rozwojowe z wykorzystaniem testu talentów Gallupa — chcemy wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał!
  • - Dostęp do nowoczesnych narzędzi — m.in. Livespace, G Suite, LinkedIn Premium i Sales Navigator.
  • - Realizowanie projektów dla największych marek i liderów e-commerce.
  • - Onboarding oraz bieżące wsparcie.
  • - Cykliczne spotkania integracyjne — lubimy razem świętować.
  • - Możliwość rozwoju i awansu.
  • - Luźną i swobodną komunikację w pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae