Pracownik administracji
Z.U.P Elstop Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 sierpnia, 14:10

Opis stanowiska

ZUP ELSTOP Sp. z o.o. w Nowym Sączu buduje, projektuje i wdraża zaawansowane technologicznie obszarowe systemy sterowania i zarządzania ruchem drogowym. Budujemy i projektujemy sygnalizacje świetlne, aktywne urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, systemy monitoringów, stacje pomiaru ruchu, stacje meteorologiczne i pomiaru zanieczyszczeń środowiska, tablice informacji wizualnej oraz systemy łączności. Wykonujemy usługi bieżącego utrzymania i konserwacji systemów niskoprądowych, aktywnych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, monitoringów i dozoru. Prace te wykonujemy przy udziale kadry inżynieryjno-technicznej przy wsparciu najnowocześniejszej technologii i własnego zaplecza logistyczno-technicznego. Głównym obszarem naszej działalności jest miasto Rzeszów, miasto Nowy Sącz oraz drogi krajowe i wojewódzkie w Małopolsce i Podkarpaciu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kompleksowa obsługa w zakresie prac biurowych
  • prowadzenie korespondencji biura
  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązków
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  • Wymagania:
  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • dobre umiejętności komunikacyjne, organizacja pracy i pracy w zespole
  • Prawo jazdy min. Kat. B

Mile widziane

  • znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i stażu zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • ciekawą pracę przy ambitnych projektach
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • matematyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

2400 - 5000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae