Asystent kierownika budowy/ inżynier budowy
Z.U.P Elstop Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 sierpnia, 13:30

Opis stanowiska

ZUP ELSTOP Sp. z o.o. w Nowym Sączu buduje, projektuje i wdraża zaawansowane technologicznie obszarowe systemy sterowania i zarządzania ruchem drogowym. Budujemy i projektujemy sygnalizacje świetlne, aktywne urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, systemy monitoringów, stacje pomiaru ruchu, stacje meteorologiczne i pomiaru zanieczyszczeń środowiska, tablice informacji wizualnej oraz systemy łączności. Wykonujemy usługi bieżącego utrzymania i konserwacji systemów niskoprądowych, aktywnych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, monitoringów i dozoru. Prace te wykonujemy przy udziale naszej kadry inżynieryjno-technicznej przy wsparciu najnowocześniejszych technologii i własnego zaplecza logistyczno-technicznego. Głównym obszarem naszej działalności jest miasto Rzeszów, miasto Nowy Sącz oraz drogi krajowe i wojewódzkie w Małopolsce oraz Podkarpaciu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • udział wg obowiązków w realizacji inwestycji
  • udział wg obowiązków w realizacji dokumentacji projektowej, kosztorysowej, formalno-prawnej
  • przestrzeganie określonych terminów realizacji wyznaczonych zadań
  • wykonywanie czynności przygotowawczych i pomocniczych przy realizacji inwestycji (np. pomiary ruchu, analiza rynku, harmonogramy, dokumentacja, ofertowanie, zaopatrzenie -TOB )
  • udział w zebraniach i naradach
  • systematyczny rozwój

Wymagania

  • Posiadać wymaganą wiedzę i chęć jej zdobycia
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wykształcenie techniczne średnie,
  • Dyspozycyjność i brak przeciwskazań do pracy w terenie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, organizacja pracy i pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Prawo jazdy min. Kat. B

Mile widziane

  • kreatywność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Praktyki zawodowe i staże
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych, kwalifikacji i stażu zawodowego
  • Ciekawą pracę przy ambitnych projektach z możliwością rozwoju zawodowego – uprawnienia, licencje
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Osobom posiadającym własne zainteresowania i pasje pomagamy je realizować (są z nami: ochotnik strażak-ratownik, nurek, skoczek narciarski, narciarze alpejscy, kolarze, pasjonaci muzyki i tańca, lutnik (gitarzysta) i inni pasjonaci).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

2400 - 5000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae