Spedytor
Unico Logistics Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 sierpnia, 13:50

Opis stanowiska

Praca w międzynarodowej firmie będącej operatorem logistycznym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Monitorowanie realizowanych transportów
  • Uczestnictwo w bieżącej obsłudze klientów
  • Przygotowywanie ofert, negocjacja warunków dla drogowych zleceń spedycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami i przewoźnikami

Wymagania

  • Umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • Nieszablonowe podejście do rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – praca z klientami zagranicznymi
  • Komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae