SPECJALISTA DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH
Piaseczno, Mazowieckie

praca 16 sierpnia, 10:51

Opis stanowiska

Firma techniczno - handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, działająca od 30 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca ponad stu pięćdziesięciu producentów podzespołów do energoelektroniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego szuka SPECJALISTY DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie produktów znajdujących się w ofercie firmy DACPOL• Analiza rynku (wprowadzenie do oferty nowych produktów pod kątem zaspokojenia potrzeb Klientów)• Prowadzenie sprzedaży danej grupy wyrobów• Planowanie i podejmowanie działań mających na celu pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych Klientów• Uczestnictwo w imprezach targowych oraz wizyty u Klientów w kraju i za granicą

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne: wydział elektroniki, mechaniki, elektryczny, automatyka, elektroenergetyka lub pokrewne (tegoroczni abiturienci i absolwenci mile widziani)• Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki, automatyki, energetyki, elektroenergetyki, miernictwa elektrycznego• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Umiejętności handlowe• Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy• Umiejętność pracy w zespole• Prawo jazdy kat. b• Dyspozycyjność

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,• Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,• Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,• Świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,• Dofinansowanie do posiłków,• Bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,• Budżet rozwojowy (szkolenia, kursy, konferencje),• Ogólnofirmowe spotkania integracyjne.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae