Stażysta w Dziale Produkcji (Morse Systems)
BorgWarner Poland
Jasionka, Podkarpackie

staż 16 sierpnia, 10:51

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. LPA w Gensuite – administrowanie
  • 2. BBO w Gensuite pracowników – administrowanie
  • 3. Archiwizacja dokumentów produkcyjnych (plus wniosków kaizen)
  • 4. Nadzór nad narzędziami produkcyjnymi i około-produkcyjnymi (informacja co brakuje aby zamówić na bieżąco)
  • 5. Karty onboardingowe – ujednolicenie, stworzenie gdzie brakuje (trzy poziomy kompetencji)
  • 6. Przegląd i ujednolicenie wizualne arkuszy egzaminów oraz przełożenie ich na wersje cyfrowe (skany)
  • 7. Tworzenie wstępnej wersji instrukcji (instrukcja przezbrojenia) do późniejszej weryfikacji przez ME
  • 8. Udoskonalenie procesu zaznajamiania nowych pracowników z dokumentacja produkcyjną/procesową
  • 9. Doraźne wsparcie Managera/Mistrzów przy narzędziach produkcyjnych: Matryca kompetencji, QRQC, inne…

Wymagania

  • 1. Komunikatywność
  • 2. Znajomość Pakietu Office (Word, Power Point, Excel)
  • 3. Znajomość Języka Angielskiego
  • 4. Status studenta

Mile widziane

  • System SAP

Oferujemy

  • Umowę o staż

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae