Pracownik do działu B+R
Stowarzyszenie B-4
Krosno, Podkarpackie

praca 10 sierpnia, 12:30

Opis stanowiska

Dołącz do działu B+R Stowarzyszenia B-4 Spośród wielu przedsięwzięć realizowanych przez Stowarzyszenie B-4, aktualnie pierwszoplanowe miejsce zajmują prace badawczo - rozwojowe. Stowarzyszenie posiada dział B+R, którego głównym zadaniem jest prowadzenie prac badawczych z wykorzystaniem infrastruktury centrum badawczo – rozwojowego. Aktualnie Stowarzyszenie B-4 poszukuje kandydatów do pracy w dziale B+R w Krośnie: Pracownik d o działu B+R Aplikacje z dopiskiem „Pracownik do działu B+R_Krosno” prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@b4.org.pl W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie B-4 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w pracach koncepcyjnych i badawczo-rozwojowych;• projektowanie w oprogramowaniu CAD, • sporządzanie raportów/sprawozdań zawierających wyniki prac prowadzonych przez zespół badawczy; • wykonywanie analiz, charakterystyk i zestawień w trakcie prowadzonych badań;• wykonywanie zadań wspierających zespół badawczy.

Wymagania

  • • wykształcenia wyższego technicznego (minimum tytuł inżyniera), • znajomości rysunku technicznego,• umiejętności projektowania w oprogramowaniu 3D CAD, mile widziana znajomość narzędzi ANSYS,• umiejętności współpracy z osobami z różnych działów firmy, • terminowości,

Oferujemy

  • • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,• zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość rozwoju w dziale badawczo – rozwojowym,• atrakcyjne wynagrodzenie,• pracę w dynamicznym zespole,• komfortowe warunki i przyjazną atmosferę w pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae