Opis stanowiska

Zakres zadań: - sporządzanie kosztorysów ofertowych; - przygotowanie przedmiarów robót budowlanych; - przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od podwykonawców; - analiza dokumentacji pod kątem rozwiązań zamiennych i równoważnych; - współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sporządzanie kosztorysów ofertowych;
  • przygotowanie przedmiarów robót budowlanych;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych i zbieranie ofert od podwykonawców;
  • analiza dokumentacji pod kątem rozwiązań zamiennych i równoważnych;
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (budownictwo);
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • zdolności analityczne;
  • samodzielność.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce);
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae