Spedytor Międzynarodowy
Grupa Twoja Kariera
Lublin, Lubelskie

praca 3 sierpnia, 19:17

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • organizowanie transportów międzynarodowych
  • dbanie o relacje z klientami
  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi
  • obsługa giełd transportowych
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych i ich terminowość
  • negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • sporządzanie i kontrola dokumentacji transportowej
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu spedycyjnego
  • współpraca z działami operacyjnym

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + miesięczny system premiowy
  • pracę na pełen etat
  • dołączysz do turkusowej organizacji
  • możliwość objęcia w pełni samodzielnego stanowiska
  • indywidualnie dopasowaną ofertę szkoleń
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta LUX MED, pożyczki zakładowe, dofinansowanie do kursów oraz studiów, fundusz zakładowy, karta FitProfit
  • niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae