Asystent Projektanta Instalacji Gazowych oraz Urządzeń Technologicznych
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 1 sierpnia, 11:01

Opis stanowiska

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudniamy już ponad 1300 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż ( Ksiegowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych. Wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Działają u nas grupy młodych profesjonalistów „Careers Network” oraz „Women’s Network”, które proponują sesje szkoleniowe, mentoringowe, wyjazdy na konferencje, działania związane z wolontariatem. Do naszych zespołów w Krakowie i Warszawie poszukujemy studentów i absolwentów zainteresonwanych pracą w charakterze Asystent Projektanta Instalacji Gazowych oraz Urządzeń Technologicznych:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków: Udział w projektowaniu instalacji Stacji Gazowych (stacje redukcyjne ciśnienia, dmuchawy/tłocznie, stacje nawaniania gazu),Udział w opracowywaniu modeli 3D i rysunków 2D urządzeń mechanicznych (gazowych) procesowych i systemów rurowych,Wspieranie Inżynierów w przygotowaniu wysokiej jakości dokumentów kontraktowych, w tym arkuszy obliczeniowych, kart katalogowych, specyfikacji, rur, zaworów, harmonogramów podnoszenia itp. zgodnie z obowiązującymi normami,Wspieranie Inżynierów w doborze i doborze urządzeń mechanicznych procesowych,Współpraca z Inżynierami i Projektantami z innych dyscyplin oraz z innych biur,Dbałość o BHP i wysoką jakość realizowanych projektów,Udział w zagranicznych podróżach służbowych;

Wymagania

  • Nasze Wymagania: Tytuł inżyniera lub magistra Inżynierii Środowiska lub analogicznego kierunku,Pierwsze doświadczenia w projektach gazowych,Podstawowa wiedza na temat standardów, kodeksów i powszechnych praktyk przemysłu gazowniczego,Zrozumienie standardów i najlepszych praktyk PL/EU/UK,Zrozumienie cykli życia projektu (wykonalność, planowanie generalne, projekt koncepcyjny, projekt wstępny i szczegółowy, przetargi i usługi budowlane),Znajomość programów CAD: Autodesk (Revit, AutoCAD) i/lub Bentley (AECOsim, OpenPlant i MicroStation),Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno werbalna, jak i pisemna,Chęć do pracy w środowisku międzynarodowym,Motywacja i entuzjazm do nauki i rozwoju;

Oferujemy

  • Oferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym,Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30),"Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h),Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury,Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs,Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania,Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością,Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna),Kursy językowe (angielski, niemiecki, polski),Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae