Asystent Inżyniera ds. Procesu Oczyszczania Ścieków oraz Uzdatniania Wody
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 1 sierpnia, 10:59

Opis stanowiska

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie. W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudniamy już ponad 1300 inżynierów oraz ponad 1000 specjalistów różnych branż ( Ksiegowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych. Wspieramy możliwości rozwoju zawodowego w motywującym i twórczym środowisku pracy. Działają u nas grupy młodych profesjonalistów „Careers Network” oraz „Women’s Network”, które proponują sesje szkoleniowe, mentoringowe, wyjazdy na konferencje, działania związane z wolontariatem. Do naszych zespołów w Krakowie i Warszawie poszukujemy studentów i absolwentów zainteresonwanych pracą w charakterze Asystenta Inżyniera ds. Procesu Oczyszczania Ścieków oraz Uzdatniania Wody:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji technologicznych stosowanych do oczyszczania ścieków i/lub uzdatniania wody, w tym opracowanie rysunków 2D,
  • Udział w doborze i modelowaniem procesów technologicznych związanych z oczyszczaniem ścieków oraz uzdatnianiem wody,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej w języku angielskim,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym;

Wymagania

  • Nasze Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub co najmniej inżynierskie na kierunku Inżynieria Chemiczna i Procesowa lub Inżynieria Środowiska w specjalności zaopatrzenie w wode i unieszkodliwianie scieków i odpadów (lub pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Word,
  • Dobra znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD, takim jak AutoCAD lub Microstation,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 (w tym słownictwo techniczne dotyczące branży),
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia,
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • Umowę zlecenie dla osób dostępnych do pracy w niepełnym wymiarze godzin,
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (2-letni program szkoleniowy i mentorski Graduate Development Program, dofinansowanie karty Multisport, Luxmed, kursy j. angielskiego i j. niemieckiego) dla absolwentów dostępnych w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej,
  • Pracę przy międzynarodowych i lokalnych projektach,
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania, w tym programów 3D,
  • Praktyki i doświadczenie, które są niezbędne do zdobycia uprawnień projektowych,
  • Pomoc i wsparcie doświadczonych inżynierów;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae