Pomocnik projektanta inżyniera sanitarnego
SAN-PROJ Usługi Projektowe Kalamarz Janusz
Przeworsk, Podkarpackie

praca 31 lipca, 21:10

Opis stanowiska

Poszukujemy inżyniera sanitarnego po studiach magisterskich albo inżynierskich na stanowisko pomocnik projektanta do pracy. Zakres obowiązków: • projektowanie sieci i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych, • zbieranie umów na wejścia w teren, • kompletowanie dokumentacji projektowej, • koordynacja branżowa opracowywanej dokumentacji. Wymagania: - Student ostatniego roku lub absolwent studiów o kierunku inżynieria sanitarna, - Obsługa AutoCAD / ZwCAD, - Prawo jazdy kat. B. Praca głównie w biurze, czasem wyjazdy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie sieci i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
  • zbieranie umów na wejścia w teren
  • kompletowanie dokumentacji projektowej
  • koordynacja branżowa opracowywanej dokumentacji

Wymagania

  • student ostatniego roku, absolwent lub inżynier
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu AutoCAD / ZwCAD

Oferujemy

  • pełny etat, praca na miejscu w Przeworsku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae