Ankieter, Badacz, Socjolog, Antropolog
Fundacja Q
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 lipca, 13:55

Opis stanowiska

W związku z projektem wsparcia uchodźców ukraińskich poszukujemy komunikatywnych osób ze znajomością języka ukraińskiego i polskiego, a także angielskiego (obowiązek raportowania w jęz. ang). Szukamy osób z okolic: - Rzeszowa, - Nowej Dęby, - Sanoka. Zakres obowiązków: - obsługa petentów (rejestracja), - udzielanie informacji, - prowadzenie badań w terenie, - budowanie pozytywnych relacji z petentami i partnerami, - raportowanie. Wymagania: - dobra znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie wywiadu na potrzeby ankiety, - znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, - znajomość języka angielskiego w celu przygotowania raportów, - komunikatywność i zaangażowanie, - podstawowa znajomość i zrozumienie problematyki uchodźczej i migracyjnej w Polsce, - etyka pracy i zaangażowanie w zasady humanitarne; - umiejętność pracy w ściśle określonych terminach zarówno samodzielnie, jak i w zespole; - biegłe posługiwanie się środowiskiem Microsoft Office, - ważne prawo jazdy z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - bardzo elastyczny grafik w przedziale godzin 8:00-18:00, sam możesz zdecydować, w jakich godzinach najlepiej Ci się pracuje, - możliwość rozwoju zawodowego, - profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje, - przyjazną atmosferę pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kompetencji (startujemy od 3000 PLN netto), - miejsce pracy: Rzeszów, Nowa Dęba, Sanok, objazdowo woj. podkarpackie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:- obsługa petentów (rejestracja),- udzielanie informacji,- prowadzenie badań w terenie,- budowanie pozytywnych relacji z petentami i partnerami,- raportowanie.

Wymagania

  • Wymagania:- dobra znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie wywiadu na potrzeby ankiety,- znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,- znajomość języka angielskiego w celu przygotowania raportów,- komunikatywność i zaangażowanie,- podstawowa znajomość i zrozumienie problematyki uchodźczej i migracyjnej w Polsce,- etyka pracy i zaangażowanie w zasady humanitarne;- umiejętność pracy w ściśle określonych terminach zarówno samodzielnie, jak i w zespole;- biegłe posługiwanie się środowiskiem Microsoft Office,- ważne prawo jazdy z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Oferujemy:- bardzo elastyczny grafik w przedziale godzin 8:00-18:00, sam możesz zdecydować, w jakich godzinach najlepiej Ci się pracuje,- możliwość rozwoju zawodowego,- profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje,- przyjazną atmosferę pracy,- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kompetencji (startujemy od 3000 PLN netto),- miejsce pracy: Rzeszów, Nowa Dęba, Sanok, objazdowo woj. podkarpackie.

Wymiar

kontrakt

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • europeistyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • ukraiński (zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae