Specjalista ds. technicznych
Energia Euro Park Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 28 lipca, 09:07

Opis stanowiska

Dostarczamy energię elektryczną i dbamy o instalacje energetyczne w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Energia Euro Park to z jednej strony tradycja i stabilność, z drugiej ciągły rozwój – zarówno w sferze technicznej, jak i organizacyjnej. Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. technicznych. To może właśnie Ciebie szukamy do naszego zespołu, dołącz do nas.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Organizacja realizacji zadań remontowych i inwestycyjnych Spółki
  • Prowadzenie procesu przyłączania nowych odbiorców.
  • Analiza i uzgadnianie projektów technicznych.
  • Organizowanie usuwania usterek i awarii.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych na usługi zewnętrzne.
  • Współtworzenie wraz z upoważnionymi osobami projektów dla potrzeb inwestycyjnych w spółce.
  • Nadzór nad prawidłową działalnością w zakresie gospodarki materiałowej i sprzętowej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień z zakresu budowy i eksploatacji sieci i rozdzielnie elektrycznych średniego i niskiego napięcia,
  • podstawową znajomość zagadnień prawa energetycznego oraz budowlanego,
  • uprawnienia eksploatacji sieci i urządzeń elektrycznych do 1 kV,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć do ciągłego doskonalenia się,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym eksploatacją sieci i rozdzielni średniego i niskiego napięcia,
  • uprawnienia eksploatacji i dozoru sieci i urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV,
  • uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w godzinach 7:00-15:00, w budynku i w terenie.
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabywania nowych uprawnień oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • pakiet socjalny

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae