Elektromonter urządzeń pomiarowych i sterowniczych
Energia Euro Park Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 28 lipca, 09:03

Opis stanowiska

Dostarczamy energię elektryczną i dbamy o instalacje energetyczne w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. Energia Euro Park to z jednej strony tradycja i stabilność, z drugiej ciągły rozwój – zarówno w sferze technicznej, jak i organizacyjnej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter urządzeń pomiarowych i sterowniczych. To może właśnie Ciebie szukamy, dołącz do nas.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie:obwodów wtórnych stacji i rozdzielni elektroenergetycznych,układów pomiarowo – rozliczeniowych energii elektrycznej,urządzeń transmisji danych,wykonywanie pomiarów rozdzielni, kabli i transformatorów,lokalizowanie miejsc awarii linii kablowych.usuwanie awarii i ich skutków.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne,uprawnienia eksploatacji sieci i urządzeń elektrycznych do 1 kV,umiejętność obsługi komputera,podstawową wiedzę z zakresu elektroniki i telekomunikacji,prawo jazdy kat. B,brak przeciwskazań do prac na wysokości,chęć do ciągłego doskonalenia się,dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obwodami wtórnymi stacji i rozdzielni elektroenergetycznych,uprawnienia eksploatacji i dozoru sieci i urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV,uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkupraca w godzinach 7:00-15:00, w budynku i w terenie.możliwość rozwoju zawodowego, nabywania nowych uprawnień oraz doskonalenia wiedzy i kompetencjiatrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae