Asystent Architekta Wnętrz
SARNA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 maja, 10:44

Opis stanowiska

Oferujemy inspirującą pracę w twórczym zespole nad ciekawymi projektami wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych na całym etapie pracy projektowej, tj. od układu funkcjonalnego do szczegółów wyposażenia. Praca w stabilnym biurze projektowym SARNA ARCHITEKCI www.sarna-architekci.pl działającym od 2002 roku.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Od kandydatów oczekujemy zaangażowanego, twórczego podejścia, otwartości, umiejętności pracy w zespole. Doświadczenie będzie dużym atutem.
  • Ogólny zakres obowiązków: aktywna współpraca / pomoc w tworzeniu projektów aranżacji wnętrz od pierwszego etapu tj. podziału przestrzeni poprzez punkty instalacji, dobór materiałów wykończeniowych i wyposażenia.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe branżowe: architektura wnętrz, architektura, budownictwo lub pokrewne kierunki. Znajomość AutoCAD oraz chęci i zaangażowanie do pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie mile widziane.

Oferujemy

  • Twórczą i interesującą pracę przy tworzeniu nowoczesnych projektów wnetrz mieszkalnych, biurowych i usługowych dla wymagających Inwestorów z Polski, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae