Inżynier Działu Technicznego/Asystent Działu Technicznego
OKSYDAN Sp. z o.o.
Rudna Wielka, Podkarpackie

praca 26 lipca, 11:20

Opis stanowiska

Firma OKSYDAN Sp. z o.o. poszukuje Inżyniera Działu Technicznego, do pracy w naszym zespole, w oddziale w Rudnej Wielkiej. Jesteśmy producentem urządzeń do podczyszczania , regulacji i retencjonowania wód deszczowych oraz ścieków przemysłowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne działu handlowego oraz merytoryczny kontakt z biurami projektowymi. Jeśli studiowałaś/eś na Politechnice, potrafisz rysować w CAD, nie lubisz się nudzić w pracy i potrafisz się dogadać w grupie to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji. Konkretnie zainteresowane osoby mogą również składać CV w siedzibie: OKSYDAN O. RZESZÓW RUDNA WIELKA 16 36-054 MROWLA

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wstępny dobór urządzeń na etapie projektu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla dobranych rozwiązań,
  • współpraca z biurami projektowymi - przesyłanie dokumentacji technicznej oraz konsultacje na etapie doborów,
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania doborów oraz wstępnej analizy ekonomicznej rozwiązania,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej urządzeń produkowanych przez firmę oraz prawidłowe archiwizowanie ich w systemie,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania

  • zdolności logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych,
  • wykształcenia technicznego,
  • wykształcenia technicznego
  • dobrej znajomości MS Office
  • dużej staranności i sumienności w wykonywanej pracy
  • zaangażowania
  • umiejętności pracy zespołowej
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • ciekawą, pozbawioną monotonii pracę
  • pracę poniedziałek-piątek 7-15
  • wolne długie weekendy
  • stabilne warunki zatrudnienia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae