Specjalista ds. Narzędzi
Netur Polska Sp. z o.o.
Głogów Małopolski, Podkarpackie

praca 22 lipca, 08:07

Opis stanowiska

Nétur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Narzędzi

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Składanie zamówień na narzędzia według przyjętych procedur zakupowych;
  • Współpraca z dostawcami, dbałość o ciągłość dostaw, nadzór nad terminowością, rozpatrywanie reklamacji;
  • Przygotowanie zapytań, analiza ofert, negocjowanie cen i warunków współpracy;
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej (papierowej i elektronicznej);
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji, Planowania i Jakości;
  • Analiza stanu narzędzi według ustalonego harmonogramu oraz przygotowywanie narzędzi do produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania CAD;
  • Dokładność i umiejętność koncentrowania się na szczegółach;
  • Umiejętność planowania i efektywnej organizacji pracy również pod presją czasu;
  • Chęć doskonalenia kwalifikacji i rozwoju;

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej;
  • Pracę w rozwijającej się w Polsce firmie, posadającej 40 letnie doświadczenie na rynku kanadyjskim;
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń zawodowych;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae