Asystent projektanta orurowania (Drafter)
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 20 lipca, 12:05

Opis stanowiska

Zadaniem stanowiska jest wspracie pracy Projektantów, polegające w dużej mierze na opracowywaniu schematów P&ID, dokumentacji technicznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie pracy Projektantów w opracowaniu dokumentacji instalacji technologicznych;
  • Przygotowanie schematów orurowania i oprzyrządowania (P&ID);
  • Udział w opracowaniu obliczeń, modeli 3D, rysunków technicznych i raportów;
  • Przygotowanie dokumentacji w języku angielskim;
  • Współpraca z innymi branżami;
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych prowadzonych w środowisku międzynarodowym.

Wymagania

  • Studenci i Studentki oraz Absolwenci wydziałów: Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyki i Paliw, Wiertnictwa, Nafty i Gazu, Inżynierii i Technologii Chemicznej;
  • Gotowość do pracy 20h/tydzień;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim CAD;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w wymiarze co najmniej 20h/tydzień;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych, długotermino- wych projektach;
  • Szkolenia oraz pracę z najnowszym oprogramowaniem inżynierskim;
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy;
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budownictwo
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

2050 - 4000 PLN

Curriculum vitae