Specjalista ds.BHP
IN-TECH RUSZTOWANIA SP. Z O.O.
Świdwin, Zachodniopomorskie

praca 19 lipca, 12:13

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • stworzenie od podstaw działy BHP i ISO w firmie zatrudniającej ok 200 osób
  • • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, PPOŻ
  • • opracowywanie IBWR, instrukcji stanowiskowych i oceny ryzyka na stanowiskach pracy
  • • opracowywanie wykazów i rejestrów
  • • diagnozowanie potrzeb szkoleniowych
  • • przeprowadzanie szkoleń BHP, PPOŻ
  • • udział w postepowaniu powypadkowym oraz dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków
  • przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie niebezpiecznych zgodnie z wymogami przepisów oraz
  • wewnętrznymi procedurami i standardami , propozycje usprawnień
  • • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (np. PIP, UDT)

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • • minimum 1 rok doświadczenia w służbach BHP ( najlepiej na budowach)
  • • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP , OŚ i PPOŻ oraz ich interpretacja
  • • znajomości: norm serii ISO 9001, ISO 14001 , ISO 45001 i SCC
  • • doświadczenie w zarzadzaniu ryzykiem w zakresie BHP
  • • doświadczenie w analizie i raportowaniu danych dotyczących bezpieczeństwa
  • • znajomość języka angielskiego ( język niemiecki będzie dodatkowym atutem) na poziomie
  • umożliwiającym komunikację na budowie
  • • prawo jazdy kat. B
  • • umiejętność obsługi pakietu MS Office; Excel
  • • dyspozycyjność (wyjazdy –audyty budów zarówno w Polsce jak i za granicą)
  • • samodzielność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
  • • zdolność analitycznego myślenia
  • • umiejętność funkcjonowania w sytuacjach stresujących

Oferujemy

  • • Atrakcyjne warunki finansowe
  • • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat
  • • terminowe wynagrodzenie
  • • zapewniamy pełne wyposażenie ( odzież i obuwie robocze, sprzęt)
  • • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • • pracę w atmosferze partnerstwa i dobrych relacji
  • • możliwość pracy na największych budowach polskich i zagranicznych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae