Specjalista ds. posadzek przemysłowych (żywicznych)
Promis P. Misiura Sp. J.
Kraczkowa, Podkarpackie

praca 19 lipca, 12:11

Opis stanowiska

Praca wykonywana stacjonarnie oraz w delegacjach na terenie Polski (w zależności od zleceń). Preferowane wykształcenie techniczne oraz znajomość branży budowlanej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza i dobór technologii wykonywania posadzek w stosunku do potrzeb klienta
  • Sporządzanie ofert, wycena, rozliczanie robót i kontrola kosztów realizowanych inwestycji
  • Nadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznych
  • Zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dodatkowe premie w zależności od zaangażowania

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • matematyka
  • technologia chemiczna

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae