Specjalista ds. Logistyki i Obsługi Klienta
DSI Underground Merol
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 19 lipca, 11:34

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem Specjalisty ds. logistyki i obsługi klienta będzie dbałość o zapewnienie bezbłędnych działań logistycznych w DSI Underground Merol. Osoba ta odpowiedzialna będzie między innymi za współpracę z klientami oraz dostawcami współpracującymi z przedsiębiorstwem oraz organizację transportu. Do jej obowiązków należy również poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki, które pozwoliłyby na ulepszenie tego procesu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie, organizacja i monitorowanie transportów przychodzących i wychodzących aż do finalizacji dostawy
  • Organizacja odpraw celnych eksportowych i importowych, weryfikacja zgodności dokumentacji towarzyszącej przesyłkom
  • Zapewnienie zgodności z odpowiednimi przepisami i organami regulacyjnymi w ramach organizacji i realizacji procesów transportowych (drogowego, morskiego, lotniczego)
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem w celu realizacji zamówień
  • Ścisła współpraca z innymi obszarami w organizacji (dział jakości, dział produkcji, dział magazynu) w celu planowania i organizacji transportów
  • Ogólne obowiązki administracyjne obejmujące archiwizację, skanowanie oraz segregacje dokumentów transportowych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (idealnie absolwent studiów o kierunku Transport i/lub Logistyka)
  • Znajomość zagadnień związanych z organizacją transportu, odpraw celnych, Incoterms;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - min.B2
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Wysokorozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Nastawienie na współpracę oraz umiejętność dobrej komunikacji międzydziałowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobycia nowej wiedzy i dalszego rozwoju

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w transporcie lub logistyce
  • Zacięcie techniczne i wiedza dotyczaca materiałów stosowanych w branży stalowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Bardzo interesujące stanowisko z różnorodnymi zadaniami i możliwością stałego rozwoju
  • Miejsce na inicjatywę, odpowiedzialność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach oferowanych przez naszą firmę
  • Ciągłe uczenie się od doświadczonych współpracowników
  • Nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę w zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae