SPECJALISTA ds. BIM
ZARMEN sp. z o.o.
Jedlicze, Podkarpackie

praca 15 lipca, 13:26

Opis stanowiska

ZBUDUJ RAZEM Z NAMI NOWĄ INWESTYCJĘ!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie modeli 3D BIM na potrzeby kosztorysowania oraz harmonogramów budowy z uwzględnieniem wymagań standaryzujących (modelowanie oraz parametryzowanie),
  • zapewnienie poprawnej struktury w formacie IFC,
  • ścisła współpraca z innymi uczestnikami projektu,
  • obserwacja rozwoju technologii BIM i kreatywne wykorzystywanie ich w swojej pracy,
  • opracowywanie wymagań metodyki BIM (tj. PIR, OIR, EIR, AIR),
  • wspieranie zespołów we wdrażaniu metodyki BIM przy realizacji projektów,
  • definiowanie procesów BIM oraz weryfikacje tych procesów,
  • zarządzanie platformą CDE,
  • komunikacja i koordynacja na platformach wymiany danych CPK (np. BIM Docs, BIM Collaborate Pro),
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu stosowania i wdrażania metodyki BIM,
  • współpraca z koordynatorami BIM w zakresie pracy na poszczególnych projektach,
  • współpraca z zespołami poszczególnych biur CPK, w celu zapewnienia skutecznego rozwoju, integracji i zastosowania systemów i procesów projektowych dla CPK,
  • udział w opracowaniu dokumentacji w tym Planu Realizacji BIM (BEP),
  • udział w wdrażaniu nowych zastosowań programów inżynierskich w branżowych zespołach projektowych,
  • analiza możliwości rozszerzania zakresu stosowania programów inżynierskich i BIM wraz z ich wdrażaniem.​​

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub status studenta studiów magisterskich (studia zaoczne),
  • podstawowa znajomość programów takich jak: Autodesk Revit, Navisworks, BIM Collaborate Pro oraz innych w systemie BIM w tym ze środowiska Autodesk,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office w tym bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność pracy w środowisku CDE (Common Data Environment),
  • doświadczenie w pracy w Zespołach Zintegrowanych,
  • kreatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce należącej do dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej i plasującej się w rankingu Forbes 100 największych firm prywatnych w Polsce,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń,
  • udział w ciekawych projektach w zakresie branży przemysłowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae