Specjalista ds. Obsługi Klienta w Kielnarowej
Grupa Why Not TRAVEL
Kielnarowa, Podkarpackie

praca 14 lipca, 14:14

Opis stanowiska

Grupa Why Not TRAVEL poszukuje osób do pracy na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w biurze w Kielnarowej. Na dole CV prosimy zamieścić następujące informacje: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez WhyNotTravel Sp. z o.o. sp.k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników WhyNotTravel Sp. z o.o. sp. k, Kielnarowa 108 A, 36-020 Tyczyn.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - obsługa zapytań klienta, przygotowywanie ofert- profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)- dokonywanie rezerwacji podróżnych tj. hotelowych, biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych, promowych- uzupełnianie wniosków wizowych- sprzedaż ubezpieczeń podróżnych- obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży- przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń

Wymagania

  • - komunikatywność i dyspozycyjność- umiejętność pracy w zespole- mile widziana dobra znajomość co najmniej jednego z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub hiszpańskiego- znajomość pakietu office i obsługi urządzeń biurowych- umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • - możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym- udział w prestiżowych szkoleniach (tj. Sabre)- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie- przyjazną atmosferę pracy- stałe wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • elektronika i telekomunikacja
  • europeistyka
  • logistyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

Curriculum vitae